escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan eskişehir escort bayan escort istanbul escort istanbul şişli escort izmit escort escort istanbul fatih escort escort kayaşehir escort konya proxy
Bugun...



Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 29-10-2018 14:11

Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

Yarışmalar küçük, yıldız, genç ve büyük kız-erkek kategorilerinde yapıldı. Toplam da 232 sporcu yarışmalara katılarak koştular.              Çekişmeli geçen yarışmalarda ferdi sıralamada ilk 4’te yer alan sporcular ilimizi temsilen 10 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros müsabakalarında yarışacaklardır.

İlk 3’te yer alan sporculara ödüllerini Besyo Müdürü Doç. Dr. Serkan İbiş, Atletizm İl Temsilcisi Yar. Doç.Dr. Sedef Habiboğlu, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Özgüven, Öğretim Görevlisi Ali Tunç ve Milli Takım Atletizm Antrenörü Ahmet Yavuz taktim ettiler.

İLK 3’TE YER ALAN SPORCULAR; 

KÜÇÜK KIZLAR

1.Yaren KAHRAMAN                     23 Nisan Havacılar O.O.

2.Nilay ÖZDEMİR                             Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Yaren ÖZMEN                               Alay Şehit Oktay Önder O.O.

KÜÇÜK ERKEKLER

1.Samet ÖZBAKİ                              Alay Şehit Oktay Önder O.O.

2.Cafer Can AKÇAKOCA               Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Kadir Can TIKIR                             5 Şubat O.O.

YILDIZ KIZLAR

1.Semanur ATEŞ                              5 Şubat O.O.

2.Ebrar TİPİ                                        19 Mayıs O.O.

3.Aleyna ÖZDEMİR                         23 Nisan Havacılar O.O.

YILDIZ ERKEKLER

1.Mustafa TOKGÖZ                        5 Şubat O.O.

2.Muhammed Emin TİPİ              19 Mayıs O.O.

3.Bera Beren YÜCEER                    Şehit Varol Tosun O.O.

GENÇ KIZLAR

1.Şevval ÖZDOĞAN                       Niğde Atatürk Anadolu Lisesi

2.Aleyna TOK                                    15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Songül SOYLU                               15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

GENÇ ERKEKLER

1.Mehmet Sefa TIKIR                    15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

2.Emirkal ÖZDEN                             15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Durmuş Ali ALTUNTAŞ              Mimar Sinan Mtal.

BÜYÜK KIZLAR

1.Kader YILDIRIM                            Besyo

2.Seda BUDAK                                 Besyo

3.Aynur ŞENOL                 Besyo

BÜYÜK ERKEKLER

1.Tolunay ERTAŞ                             Besyo

2.Ahmet YALNIZ                              Besyo

3.Ahmet GÜMÜŞDERE Besyo




Bu haber 32 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI