Bugun...



Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 29-10-2018 14:11

Kros Müsabakaları Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

Yarışmalar küçük, yıldız, genç ve büyük kız-erkek kategorilerinde yapıldı. Toplam da 232 sporcu yarışmalara katılarak koştular.              Çekişmeli geçen yarışmalarda ferdi sıralamada ilk 4’te yer alan sporcular ilimizi temsilen 10 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros müsabakalarında yarışacaklardır.

İlk 3’te yer alan sporculara ödüllerini Besyo Müdürü Doç. Dr. Serkan İbiş, Atletizm İl Temsilcisi Yar. Doç.Dr. Sedef Habiboğlu, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Özgüven, Öğretim Görevlisi Ali Tunç ve Milli Takım Atletizm Antrenörü Ahmet Yavuz taktim ettiler.

İLK 3’TE YER ALAN SPORCULAR; 

KÜÇÜK KIZLAR

1.Yaren KAHRAMAN                     23 Nisan Havacılar O.O.

2.Nilay ÖZDEMİR                             Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Yaren ÖZMEN                               Alay Şehit Oktay Önder O.O.

KÜÇÜK ERKEKLER

1.Samet ÖZBAKİ                              Alay Şehit Oktay Önder O.O.

2.Cafer Can AKÇAKOCA               Alay Şehit Oktay Önder O.O.

3.Kadir Can TIKIR                             5 Şubat O.O.

YILDIZ KIZLAR

1.Semanur ATEŞ                              5 Şubat O.O.

2.Ebrar TİPİ                                        19 Mayıs O.O.

3.Aleyna ÖZDEMİR                         23 Nisan Havacılar O.O.

YILDIZ ERKEKLER

1.Mustafa TOKGÖZ                        5 Şubat O.O.

2.Muhammed Emin TİPİ              19 Mayıs O.O.

3.Bera Beren YÜCEER                    Şehit Varol Tosun O.O.

GENÇ KIZLAR

1.Şevval ÖZDOĞAN                       Niğde Atatürk Anadolu Lisesi

2.Aleyna TOK                                    15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Songül SOYLU                               15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

GENÇ ERKEKLER

1.Mehmet Sefa TIKIR                    15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

2.Emirkal ÖZDEN                             15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi

3.Durmuş Ali ALTUNTAŞ              Mimar Sinan Mtal.

BÜYÜK KIZLAR

1.Kader YILDIRIM                            Besyo

2.Seda BUDAK                                 Besyo

3.Aynur ŞENOL                 Besyo

BÜYÜK ERKEKLER

1.Tolunay ERTAŞ                             Besyo

2.Ahmet YALNIZ                              Besyo

3.Ahmet GÜMÜŞDERE Besyo




Bu haber 125 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 18 11 2 5 26 10 38 +16
2 Galatasaray 18 9 4 5 36 21 32 +15
3 Yeni Malatyaspor 18 9 4 5 29 18 32 +11
4 Kasımpaşa 18 9 7 2 37 29 29 +8
5 Trabzonspor 18 8 5 5 34 26 29 +8
6 Beşiktaş 18 8 5 5 31 24 29 +7
7 Atiker Konyaspor 18 7 4 7 25 21 28 +4
8 Antalyaspor 18 8 6 4 19 21 28 -2
9 Sivasspor 18 6 6 6 24 25 24 -1
10 Bursaspor 18 4 4 10 18 18 22 0
11 Göztepe 18 7 10 1 20 22 22 -2
12 Alanyaspor 18 6 9 3 15 22 21 -7
13 Kayserispor 18 5 8 5 15 25 20 -10
14 MKE Ankaragücü 18 6 10 2 17 32 20 -15
15 Fenerbahçe 18 3 7 8 17 25 17 -8
16 Akhisarspor 18 4 9 5 20 29 17 -9
17 BB Erzurumspor 18 3 8 7 17 24 16 -7
18 Çaykur Rizespor 18 2 7 9 20 28 15 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 9 6 1 2 18 6 20
3 Ümraniyespor 10 6 3 1 15 10 19
4 Altınordu 10 5 2 3 15 7 18
5 Hatayspor 10 5 2 3 14 6 18
6 Eskişehirspor 10 4 1 5 10 8 17
7 Osmanlıspor FK 10 5 4 1 12 10 16
8 Adana Demirspor 10 4 3 3 15 9 15
9 Gazişehir Gaziantep FK 10 4 4 2 14 9 14
10 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
11 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
12 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
13 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 9 2 4 3 12 15 9
16 Elazığspor 9 2 5 2 11 15 8
17 Altay 8 2 5 1 8 10 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 10 8 1 1 22 4 25
2 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
3 Menemen Belediyespor 10 6 1 3 23 13 21
4 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 10 5 3 2 17 13 17
7 Kırklarelispor 10 4 2 4 15 10 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Kahramanmaraşspor 10 4 5 1 8 12 13
12 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
13 Zonguldak Kömürspor 9 3 3 3 8 9 12
14 Bak Spor 9 2 3 4 9 14 10
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Tokatspor 10 2 6 2 8 13 8
18 Fethiyespor 10 1 4 5 7 14 8
Takım O G M B A Y P AV
1 Nevşehir Belediyespor 9 5 0 4 22 10 19
2 Tire 1922 9 5 0 4 14 6 19
3 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
4 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
5 Karaköprü Belediyespor 9 5 2 2 17 10 17
6 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
7 Silivrispor 9 5 3 1 11 5 16
8 Ergene Velimeşe 9 4 2 3 13 9 15
9 Artvin Hopaspor 9 3 1 5 9 4 14
10 Kozan Belediyespor 9 3 1 5 10 7 14
11 Gebzespor 9 3 2 4 11 6 13
12 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
13 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/01/2019 Beşiktaş vs BB Erzurumspor
 26/01/2019 Kayserispor vs Bursaspor
 26/01/2019 Göztepe vs Galatasaray
 27/01/2019 Çaykur Rizespor vs Akhisarspor
 27/01/2019 Atiker Konyaspor vs Antalyaspor
 27/01/2019 Sivasspor vs Trabzonspor
 28/01/2019 Fenerbahçe vs Yeni Malatyaspor
 28/01/2019 Medipol Başakşehir vs Kasımpaşa
 28/01/2019 MKE Ankaragücü vs Alanyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/01/2019 Gençlerbirliği vs Altınordu
 26/01/2019 Boluspor vs Elazığspor
 26/01/2019 Denizlispor vs Adana Demirspor
 26/01/2019 İstanbulspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 27/01/2019 Altay vs Afjet Afyonspor
 27/01/2019 Giresunspor vs Osmanlıspor FK
 27/01/2019 Balıkesirspor Baltok vs Eskişehirspor
 28/01/2019 Adanaspor vs Ümraniyespor
 28/01/2019 Kardemir Karabükspor vs Hatayspor
 28/01/2019 Adanaspor - Ümraniyespor Ümraniyespor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Ümraniyespor yenilmez
 28/01/2019 Adanaspor - Ümraniyespor Adanaspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Adanaspor yenilmez
 28/01/2019 Kardemir Karabükspor - Hatayspor Kardemir Karabükspor ligdeki son 18 maçında hiç kazanamadı  Hatayspor yenilmez
 28/01/2019 Kardemir Karabükspor - Hatayspor Hatayspor ligdeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 26/01/2019 Pendikspor vs Zonguldak Kömürspor
 27/01/2019 Şanlıurfaspor vs Kahramanmaraşspor
 27/01/2019 Bandırmaspor vs Sivas Belediyespor
 27/01/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Menemen Belediyespor
 27/01/2019 Etimesgut Belediyespor vs Bak Spor
 27/01/2019 Fatih Karagümrük vs Tuzlaspor
 27/01/2019 Konya Anadolu Selçukspor vs Fethiyespor
 27/01/2019 Manisa BBSK vs Kırklarelispor
 27/01/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Tokatspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 26/01/2019 Yomraspor vs Karaköprü Belediyespor
 27/01/2019 Batman Petrolspor vs Silivrispor
 27/01/2019 Erzin Belediyespor vs Tire 1922
 27/01/2019 Hekimoğlu Trabzon vs Gebzespor
 27/01/2019 Büyükçekmece Tepecikspor vs Nevşehir Belediyespor
 27/01/2019 Körfez Spor Kulübü vs Kozan Belediyespor
 27/01/2019 Nazilli Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 27/01/2019 Şile Yıldızspor vs Ergene Velimeşe
 27/01/2019 Büyükçekmece Tepecikspor - Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Nevşehir Belediyespor yenilmez
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI